Uncategorized

Kredytobiorcy i kredyt gotówkowy

Posted by inwestor on Fri, Apr 01 2016 11:38:00

Kredytobiorcy i kredyt gotówkowy to można napisać dwa naczynia mocno ze sobą powiązane. Ponieważ bez kredytów gotówkowych nie było by kredytobiorców, kredytobiorców bez kredytobiorców nie było by kredytów gotówkowych. Kredyty gotówkowe potrzebują kredytobiorców, ponieważ to do nich są skierowane, a kredytobiorcy potrzebują kredyty gotówkowe, ponieważ dzięki nim otrzymują dodatkowe pieniądze, które pozwalają na realizację siebie i swoich celów. Kredytobiorcy sięgają po kredyty głównie wtedy, gdy potrzebują dodatkowych pieniędzy, a jak wiemy, dodatkowe pieniądze to dodatkowe możliwości. A, więc gdy potrzebujemy pieniędzy chociażby po to, aby zainwestować je w rozwój naszej firmy, wówczas możemy sięgnąć po pewne kredyty gotówkowe, dzięki którym zdobędziemy owe pieniądze, będziemy mogli je zainwestować w nasza firmę by tak szybciej się rozwijała i przynosiła jeszcze większe zyski. Ale oczywiście, są też i inne dziedziny życia, w które możemy zainwestować owe pieniądze, może to być także remont domu czy mieszkania, zakup mieszkania, samochodu czy tak potrzebnego dziś sprzętu AGD i RTV. Dzięki pieniądzom uzyskanym z tytułu otrzymanego kredytu gotówkowego możemy naprawdę wiele, ważne byśmy tylko pamiętali, aby owe pieniądze przeznaczyć na konkretny cel, by ich nie roztrwonić.

Kredyty gotówkowe sa różne, nie mniej jednak możemy z przyjemnością zauważyć, że wzrost kredytobiorców owocuje tym, że oferty kredytów gotówkowych sa coraz to lepsze i bardziej korzystne. Tak działa ten rynek, im więcej udzielonych kredytów gotówkowych tym coraz to lepsze oferty owych kredytów. Czy to chociażby przez to, że są niżej oprocentowane, czasem nawet jeden procent czy dwa procenty, oraz to, że ich czas spłaty także może zostać indywidualnie dopasowany do naszych potrzeb i możliwości finansowych, ostatecznie każdy jest inny i owe możliwości także ma oczywiście inne.

Reasumując, ten temat, pamiętajmy o tym, że w razie jakichś niejasności i trudności, pracownik banki pomoże nam i wyjaśni wszystko, tak, że będziemy doskonale wiedzieć, na co się decydujemy. Kredyty gotówkowe, cechują się brakiem zbędnej biurokracji, to też można śmiało napisać, że biurokracja omija szerokim łukiem kredyty gotówkowe. To bardzo ważne, ponieważ też i dzięki temu kredyty gotówkowe są dziś tak popularne i cieszą się tak wysokim wskaźnikiem zaufania społecznego wśród Polek i Polaków. Dlatego nie wahajmy się i sięgajmy po kredyty gotówkowe, a zobaczymy, że się nigdy nie zawiedziemy, ponieważ one nam pomogą.

Procedura uzyskania kredytu gotówkowego

Posted by inwestor on Wed, Sep 10 2014 08:50:00

Opiszemy w tym artykule jak krok po kroku otrzymać kredyt gotówkowy w banku, w którym posiadamy konto od co najmniej kilku lat. W naszym scenariuszu na to konto każdego miesiąca wpływa wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę, wysokości co najmniej 3500 złotych. Taki klient po pewnym czasie w zakładce oferta dla ciebie, lub innej podobnie zatytułowanej może odnaleźć propozycje banku, który oferuje mu kredyt gotówkowy, kartę kredytową lub możliwość uruchomienia lokaty na ciekawych warunkach. Nas interesuje kredyt gotówkowy. Aby przekonać się na jakich warunkach można go otrzymać, należy kliknąć w informacje o nim. Oferty banków znajdują się na tutaj - wejdź i sprawdź.

W bankowej wiadomości otrzymaliśmy kilka ważnych informacji. Pierwsza z nich dotyczy czasu trwania promocji. Jest to czasu, przez który oferta będzie dla nas aktualna. Po tym czasie warunki mogą zmienić się na standardowe, najczęściej znacznie gorsze od tych indywidualnych. Pozostałe informacje, które mogą, ale nie muszą się znajdować w wiadomości to wysokość oprocentowania. Wiele banków odchodzi od informowania o nim, w zamian oferując możliwość skorzystania z kalkulatora online, w którym obliczymy wysokość rat dla kredytu w podanej wysokości i po wybraniu interesującej nas liczby lat. Jeżeli uzyskana oferta spełnia nasze oczekiwania, należy poszukać przycisku złóż wniosek, lub innego, zatytułowanego podobnie. Po jego wybraniu przejdziemy do wypełniania formularza o udzielenie kredytu.

Pola, które będziemy mieli do wypełnienia w pierwszym etapie są standardowe i najczęściej obejmują wprowadzenie naszych danych osobowych i adresowych. W przypadku niektórych banków pola mogą być już domyślnie wypełnione danymi, które podaliśmy przy zakładaniu konta. Jeśli coś się zmieniło – np. adres zamieszkania czy numer dowodu osobistego, należy w formularzu dokonać odpowiednich zmian. Akceptujemy tę stronę i przechodzimy do wypełniania kolejnej. Na niej będziemy musieć wpisać interesującą nas sumę kredytu gotówkowego. Mamy także możliwość wskazania liczby rat, oraz dnia spłaty. Może to być na przykład dzień, w którym otrzymujemy wynagrodzenie za pracę. Można również wskazać we wniosku, czy raty mają być pobierane automatycznie z konta, czy będzie spłacać kredyt ręcznie. Polecamy to pierwsze rozwiązanie, które sprawdza się szczególnie dobrze w sytuacjach, kiedy na naszej głowie znajduje się wiele codziennych i zawodowych obowiązków. Automatyczna spłata rat kredytu gotówkowego jest obecnie standardem w większości banków, a klienci korzystający z tego mechanizmu są bardzo zadowoleni oferowaną przez niego wygodą.